Halloween může být i sexy: Tyhle tři kočky jsou tak děsivé, až jim to sluší

Někdo může nad klasickým americkým svátkem ohrnovat nos, v každém případě je ale fajn se podívat, jak ho berou některé české celebrity. Zatímco v zahraničí je Halloween jedním z vrcholů, kdy je možné se předvést, u nás to tak horké není. Přesto se dají najít pěkné kousky.

Strašidla, nejrůznější masky a také dýně. To je Halloween a jelikož stále častěji přebíráme americké svátky, tento samozřejmě nemůže chybět ani v “povinné výbavě” našich celebrit. Není nad to se ukázat a blýsknout. Jestli máte s Halloweenem problém, říkejte mu třeba dušičky, ať se vrátíme alespoň trochu domů, byť spolu prakticky vůbec nesouvisejí. A ve finále je to vlastně úplně jedno. Hlavně, že je na co se dívat.

My jsme vybrali tři známé tváře, které si na obličejích (a nejen na nich) vykouzlily opravdová umělecká díla. Dominika Myslivcová, Tereza Kerndlová a Bára Mottlová by sice měly děsit, ale asi neexistuje muž, který by si je nepřál potkat v noci v tmavém průjezdu. Ale pozor, spousta hororů je postavená na pěkných tvářičkách a pak se člověk nestačí divit, co všechno tyto bytůstky dokáží. V každém případě jsou tyto tři krásky důkazem, že i Halloween může být sexy…

Přidat komentář