Pondělí 16.06.2025

reklama
  • Domů
  • Top
  • Životní styl
  • Celebrity
  • Kultura
  • Sport
Menu
  • Domů
  • Top
  • Životní styl
  • Celebrity
  • Kultura
  • Sport

Mr. PlayStation zářil: Igor Fraga dvakrát vyhrál a vede prestižní seriál GP

Mr. PlayStation zářil: Igor Fraga dvakrát vyhrál a vede prestižní seriál GP

Kdo umí, ten umí. V tomto případě myslíme nejen Igora Fragu, který v prestižním Castrol Toyota Series na Novém Zélandě ukázal, že je na novou sezónu FIA Formule 3 perfektně připraven. Ale také Antonína Charouze, který si ho pro svůj tým Charouz Racing System vybral. Japonský Brazilec přezdívaný Mr. PlayStation bude evidentně výraznou posilou.

Ve třetím podniku šampionátu, který je prověrkou jezdců před nadcházející „evropskou“ částí sezóny, měl český fanoušek mnoho důvodů k radosti. Igor Fraga, který posílí stáj Charouz Racing System, dokázal na okruhu v Hampton Downs Motorsport Park svůj obrovský talent. Dva závody vyhrál, jednou skončil čtvrtý a dostal se do čela celého seriálu! Až za ním jsou velká jména, jako například junior Red Bullu Liam Lawson či Lirim Zendeli, který loni patřil do týmu Antonína Charouze. Ale třeba také český talent Petr Ptáček, který si připsal třetí, páté a desáté místo. V průběžném pořadí mu patří osmá pozice. „Celý tým odvedl dobrou práci. Na pódiovém umístění můžeme stavět v dalších závodech,“ konstatoval Ptáček.

Hlavní hvězdou víkendu však byl bezesporu Igor. Své soupeře dováděl k šílenství agresivní, ale přitom velmi čistou a precizní jízdou. „Všechno si sedlo skvěle. Mám radost, tenhle víkend byl opravdu skvělý,“ pochvaloval si brazilský závodník, kterému se přezdívá Mr. PlayStation. Důvod je zřejmý. Je totiž jezdcem zcela „nové generace“, která se učí jezdit a závodit ne na motokárách, ale na simulátorech na konzolích. V týmu McLaren se Fraga stal šampionem světa e-sportů a za odměnu dostal minulý rok šanci závodit na reálných okruzích v šampionátu Formula 3 Regional v barvách portugalské stáje DR Formula. Tam ukázal, že je opravdu talentovaný, vyhrál čtyři závody a skončil senzačně třetí za Vestim a Fittipaldim před Davidem Schumacherem. Igor tak staví na hlavu všechny teze o tom, jak jezdec, který neprojde motokárovým sportem, nemá v budoucnu šanci. To, že je jeho sponzorem PlayStation a Grand Turisimo, je asi logické a Igor jim dělá velkou radost.

Jak tenhle sympatický mladíček dokazuje i teď na Novém Zélandu, sázka na něj může být manažerským a opravdu geniálním tahem. Kam přijde, tam vyhrává, což by se Charouzově stáji ve Formuli 3 náramně hodilo. Musíme si počkat na sezónu, už teď se ale můžeme těšit na nový vítr, který Fraga přinese. 

Předchozí článek

Krásná Ukrajinka si zahrála ve filmu: Zářila vedle hereckých hvězd!

Další článek

Hokejová Slavia na vítězné vlně: Může za to nový partner Xiaomi?

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reklama
reklama
reklama
reklama
  • Kontakt
  • Kontakt

Copyright © 2025 Celebrity News. All Rights Reserved

Spravovat souhlas s cookies
Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb.
Nutné Vždy aktivní
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Předvolby
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Statistické
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely. Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Marketingové
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Spravovat možnosti Spravovat služby Správa {vendor_count} prodejců Přečtěte si více o těchto účelech
Předvolby
{title} {title} {title}