Sobota 10.05.2025

reklama
  • Domů
  • Top
  • Životní styl
  • Celebrity
  • Kultura
  • Sport
Menu
  • Domů
  • Top
  • Životní styl
  • Celebrity
  • Kultura
  • Sport

Sauber Junior Team F2 dokončil přípravu na okruhu v Barceloně

Sauber Junior Team F2 dokončil přípravu na okruhu v Barceloně

Sauber Junior Team by Charouz má za sebou přípravu na novou sezónu FIA Formula 2, když úspěšně absolvoval tři testovací dny na okruhu Catalunya ve španělské Barceloně. 

Sauber Motorsport, který ve Formuli 1 startuje jako tým Alfa Romeo Racing, se pro sezónu 2019 spojil s českou stájí Charouz Racing System a společně připravují řidiče v každé kategorii FIA. Formule 2 samozřejmě není výjimkou.

Sauber Junior Team by Charouz se minulý týden v úvodním testu sezóny v Jerezu představil ve velmi dobrém světle. Na 4,65 kilometru dlouhou trať v Barceloně tak člen juniorky Ferarri Brit Callum Ilott i jeho týmový parťák Američan Juan Manuel Correa vyrazili pozitivně naladěni. Oba jezdci v rámci přípravy na Velkou Cenu Bahrajnu (29.-31. března) dokončili 405 kol a ujeli 1883 kilometrů.

Dobrou zprávou je jistě fakt, že Juan Manuel ve čtvrtek dopoledne nastavil laťku pro ostatní piloty, když zajel vůbec nejrychlejší čas v posledním úseku trati.

V součtu Barcelony a Jerezu jezdci Sauber Junior Teamu by Charouz najezdili impozantních 885 kol, což dohromady dalo součet 4004 kilometry. Teď je hlavně na inženýrech, aby data vyhodnotili a oba monoposty dokonale vyladili na první závod sezóny, která začíná v Bahrajnu, šampionát pak končí v listopadu v Abu Dhabi.

Antonín Charouz, majitel Charouz Racing System, řekl: „Všichni v týmu tvrdě pracovali, abychom byli dobře připraveni na první závodní víkend. Je pěkné zakončit testy s jedním vozem na špici zajetých časů. Nyní máme týden, abychom auta opět sestavili a analyzovali všechna data předtím, než vyrazíme na závody.“

Bob Vavřík, ředitel Charouz Racing System, řekl: „Máme za sebou úspěšné testy a je jasné, že jsme ukázali, že v simulacích závodů jsme velmi dobří. Víme, že musíme zapracovat na kvalifikacích, ale jsme připraveni. Je hezké vidět, že oba naši nováčci ve F2 pracují tvrdě a mají stoprocentně profesionální přístup. V některých oblastech se ještě musí zlepšit, ale to je normální. Na jejich cestě je budeme maximálně podporovat.“

Callum Ilott řekl: „Měl jsme v tomto týdnu několik malých problémů. Ale vím, že je lepší, když přijdou během testů, než v závodě. Trať v Barceloně se oproti Jerezu lišila, získal jsem další zkušenosti, což je super. Celkově jsem spokojený a myslím si, že máme velký potenciál. Stále tvrdě pracujeme, abychom byli perfektně připraveni na Bahrajn.“

Juan Manuel Correa řekl: „Jsem si jistý, že jsme na první závod dobře naladěni, naše závodní tempo je přesně tam, kde má být. Díky teplému počasí v Bahrajnu bychom mohli být ještě lepší. Každopádně je skvělé dokončit dva předsezónní testy F2. Hodně jsem se naučil a jsem spokojen s odvedenou prací i s pokrokem, kterého jsem dosáhl. Nejrychlejší čas je taková třešnička na dortu, která mi dodává sebevědomí směrem k Bahrajnu.“

Předchozí článek

Myslivcová opět terčem kritiky: pořídila si domů prasátko, maso ale pořád jí

Další článek

Ženy často tiše trpí! Pavelková a Vítová strávily MDŽ charitou

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reklama
reklama
reklama
reklama
  • Kontakt
  • Kontakt

Copyright © 2025 Celebrity News. All Rights Reserved

Spravovat souhlas s cookies
Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb.
Nutné Vždy aktivní
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Předvolby
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Statistické
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely. Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Marketingové
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Spravovat možnosti Spravovat služby Správa {vendor_count} prodejců Přečtěte si více o těchto účelech
Předvolby
{title} {title} {title}